Галина Шаповалова
 
Видані книги
Видані книги
Перша поетична збірка «За крок до щастя» побачила світ в 2002 році. З нею ви можете ознайомитися на сторінках цього сайту.
Докладніше
Тексти моїх пісень
Тексти моїх пісень
Пісні чекають композиторів, аранжувальників, виконавців. Поповніть свій репертуар піснями рідною мовою.
Докладніше
Кліпи на мої пісні
Кліпи на мої пісні
В даному розділі ви можете подивитись кліпи виконавців, що виконують написані мною пісні.
Докладніше
Розділи сайту

За крок до щастя

Життя іде невблаганно, нестримно...
Люди поквапливо доганяють свої роки. Поволі й душа відцвітає, черствіє.
Згодом ми вже й не пам’ятаємо, коли востаннє милувалися зорями, підвівши голову до неба, коли мріяли по-справжньому, по-дитячому вірили в чудеса.

Результатт приходить не зразу, а підкрадається непомітно, поступово. День за днем, рік за роком добра щедра і чуйна людина може стати тінню, роботом, комп’ютером, тільки зовні трохи схожою на людську подобу.

Ми, постійно зайняті своїми буденними справами, іноді забуваємо, що голодує наша душа. Дбаючи про свій біологічний організм, ми доводимо душу свою до відчаю.

Які ми, люди, все-таки недосконалі! Як невдало створені! Тільки втративши, ми відчуваємо велику цінність втраченого. руйнуючи душу свою, ми нарікаємо на хронічне стомлення, на долю нещасливу, на сіре одноманітне життя, і навіть не збагнемо, що це і є наших рук справа. Ось воно, реальне життя, - суєта суєт.

Для повного щастя треба знайти себе в цьому світі. А це означає, відшукати ту гармонію душі і тіла, яка допоможе відчути солодкий смак життя.

Ми з вами - за крок до щастя. Варто лише прислухатись і почути його голос, відкрии двері і ступити цей єдиний крок назустріч.

                                                                                               Галина Шаповалова "За крок до щастя"

 

Створення сайту:
студія Сергія Камінського
© 2012—2020 Галина Шаповалова всі права захищені .